• Szanowni Rodzice!

Wszystkie bieżące ogłoszenia i ważne informacje znaleźć można w zakładce: Dla rodziców i uczniów.

Zapraszamy od przeglądania naszej nowej strony internetowej

• Powiatowy Konkurs Historyczny o Powstaniu Wielkopolskim

• 12 stycznia 2024 roku wzięliśmy udział w V Powiatowym Konkursie Historycznym "Powstańczym szlakiem ku sercu Puszczy Noteckiej", którego organizatorami sąSzkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Miałach oraz Towarzystwo Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918–1919, Koło w Miałach.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VII – Sara Hołda i Mikołaj Nawrot,  a z klasy VIII – Nikodem Graś, który zajął II miejsce oraz Adrian Kowal i Arkadiusz Perz, którzy otrzymali wyróżnienie.

GRATULUJEMY !

Violetta Wojtaś